Blog > Komentarze do wpisu
#195 UZNANIE W ŁODZI?



Już niebawem otwarcie... Piwo Warka na metry. Warka, marka w portfolio grupy Żywiec, znalazła się w minionym roku na piątym miejscu pod względem spożycia i rozpoznawalności marki. Piwiarnie Warki pokrywają kraj coraz gęściej, już nie tylko zdobywają uznanie na Śląsku, w Wielkopolsce, czy w mieście Szczecin, ale i przepuściły szturm na Polskę centralną i wschodnią. Tym samym grupa Żywiec plasuje się w czołówce franczyzy sektora gastronomicznego. Deal jest obopólnie korzystny - franczyzobiorca nie musi uiszczać bieżących opłat licencyjnych, zaś franczyzodawca i tak zarabia - poprzez promocję piwa i bezpośredni kanał dystrybucyjny

Tak więc na Piotrkowskiej 40, tuż obok restauracji Ramzes, szykuje nam się pub o najwęższej ofercie piw w Łodzi.

-----
Soon there will be the first Warka Beerhouse in Lodz. Warka is a nationwide recognised brand. According to the 2007 Beer Market Review it's 5th most consumed beer in Poland. It belongs to Zywiec Group and has been brewing in Warka since XVth century!

The chain of Warka Pubs has been growing fast, covering initially Silesia, than Greater Poland and Pomerania and now the expansion strategy assumes pubs to be present everywhere across the country. Zywiec Group is a franchisor, whose benefit is a brand promotion and a direct distribution channel.

Warka Beerhouse is located at 40, Piotrkowska Street.

poniedziałek, 17 listopada 2008, ritalounge

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
sikor-world
2008/11/18 16:23:12
czy uznanie to się okaże ;P